Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Antigenními testy LEPU 2019-nCoV v Rakousku

S Antigenními testy LEPU 2019-nCoV se žáci v Rakousku sami testují a mohou tak chodit opět do škol. Kdy se vrátí naše děti do škol? Do rakouských škol bylo dodáno okolo pěti milionů antigenních testů, dodaných pekingskou společností Lepu Medical Technology Co. Tyto antigenní testy dokážou vyhodnotit výsledky již za 15 minut a jsou zvláště vhodné k detekci vyšší koncentrace viru. To dopomůže k rychlé identifikaci vysoce nakažlivých jedinců“ celou tiskovou zprávu naleznete zde.

S Antigenními testy LEPU 2019-nCoV se žáci v Rakousku sami testují a mohou tak chodit opět do škol. Kdy se vrátí naše děti do škol?