Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

E-kurz s ČLK kredity z pohodlí domova

E-kurz s ČLK kredity z pohodlí domovaRádi bychom vám popřáli krásné jaro a pevně věříme, že se již brzy začne vše vracet do normálu. Abychom vám toto „čekání” trochu zpříjemnili, spustili jsme pro vás nový vzdělávací web https://seminare.quickseal.eu.

Zde naleznete e-learningové kurzy, které jsou koncipovány jako studijní materiál pro lékaře. E-kurz se skládá z odborného článku, prezentace či videa, kazuistik a znalostním testem. Po úspěšném absolvování znalostního testu, získáte určitý počet kreditů ČLK a certifikát. Některé e-kurzy jsou pořádány dle Stavovského předpisu ČLK č. 16 a jsou ohodnoceny kredity v rámci postgraduálního vzdělávání lékařů. Ty kurzy, které nejsou ohodnoceny ČLK kredity slouží k rozšíření znalostí v daném oboru.

Nyní se můžete přihlásit na e-kurz „Spánková apnoe v praxi praktického lékaře”. Pod vedením prim. MUDr. Jany Vyskočilové, ze spánkové laboratoře EUC Kliniky Plzeň, se dozvíte jak odhalit spánkovou apnoi, možnost léčby a zajímavé kazuistiky od kolegů lékařů. Dovolíme si Vám také připomenout, že existuje ZP kód 25260 Domácí měření flow a saturace kyslíku 703 body, kde lze tento sdílený kód pro odbornost 001 nasdílet. Pozvánku na kurz naleznete ZDE.

Pro zlepšení jarní nálady vám tento kurz nabízíme ZDARMA. Stačí zadat promo kód EKURZ001 a můžete zabrousit do světa spánkové apnoe.

Na tomto vzdělávacím webu neustále pracujeme a připravujeme další zajímavé e-kurzy. Již teď však od vás přivítáme jakékoliv poznatky a připomínky k jeho současnému fungování.

Krásné jarní dny přeje
tým QuickSeal