Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nově přidaný termín na testování parametru FOB

Nově přidaný termín na testování parametru FOBUrčitě již víte, že v tomto roce dochází k výrazným změnám v měření hodnot okultního krvácení, které může být již nyní měřeno kvantitativně v nových jednotkách a od 1. 7. 2019 tento výkon budou proplácet všechny pojišťovny bez výjimky.

V důsledku toho jsme zaznamenali výrazný nárůst v poptávce po parametru FOB při provádění externího hodnocení kvality (QSK) a rozhodli jsme se přidat pro Vás jeden termín, kdy je možné externí testování kvality na přístroj s parametrem FOB provádět, tak abyste mohli vyšetření na kolorektální screening vykazovat u pojišťoven.

Přihlaste se již dnes na 4. cyklus, na nějž budeme rozesílat vzorky 9. září 2019 a výsledky testování budou do 4. listopadu 2019! Registraci na tento termín je možné uskutečnit do 5. 6. 2019. na našich webových stránkách www.qsk.cz buď registrací online nebo vyplněním a zasláním přihlášky na naši adresu Ruzyňská 16, Praha 6 nebo na info@quickseal.eu.