Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sobotní kardiologický workshop v Milovech

Sobotní workshop v rámci Víkendových vzdělávacích seminářů v Milovech v rezortu Devíti Skal proběhl na jedničku. Přednáška Kardiologie v ordinaci PL pomocí novinek v POCT přilákalo lékaře hned v dopoledních hodinách. Na workshopu byl také přítomen náš nový kolega ????, který na své hrudi měl připevněn bezúdržbový elastický EKG Levmed pás Allbrand s integrovanou antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized. Na něm jste mohli názorně vidět, jednoduché diskrétní nasazení EKG pásu. Velkou výhodou je, že EKG pás je kompatibilní se všemi 12ti svodovými EKG.

Nemalý zájem projevili lékaři o úplnou novinku na trhu TBL- ABI index bezkabelový systém 4 manžet pro měření kotníkových tlaků. Velké plus ocení jak pacient tak i sestra, že kolem sebe nejsou v kontaktu s žádnými dráty, přenos 2 minutového měření funguje přes Bluetooth a pomocí jednoduchého SW získá lékař přehlednou zprávu – výsledek. Součástí tohoto přístroje je i 5. manžeta, která slouží jako profesionální tonometr!

Poslední novinkou léta je systém Bravo Mini, který zvyšuje laťku v ambulantní monitoraci krevného tlaku (ABPM). Získal 3 certifikáty kvality nejvyššího stupně BHS A/A, ESH, AAMI SP10 a spolu s patentovanými manžety Orbit (4 velikosti se speciálním rukávem) tvoří dokonalý, spolehlivý přístroj do každé ordinace nejen praktického lékaře.

Další workshop na téma Kardiologie v ordinaci PL pomocí novinek v POCT v rámci VVS proběhne
- 5.9. v Mikulově
- 24.10. v Lednici

Místo v sálu si již můžete nyní rezervovat na emailu: seminare@quickseal.eu.

Tým QuickSeal

Sobotní kardiologický workshop v Milovech