Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Víkendové vzdělávací semináře

Víkendové vzdělávací seminářeS příchodem jara se opět rozběhl cyklus našich oblíbených a už tradičních víkendových seminářů, které vždy spojují užitečné s příjemným a konají se na zajímavých, krásných a pečlivě vybíraných místech. O prvním dubnovém pátku jsme se tak sešli v Luhačovicích a o týden později v šumavském Srní. V květnu jsme se potkali hned třikrát – o prvním víkendu v perle jižní Moravy Lednici, po třech týdnech v Resortu Devět Skal v Milovech v centru Vysočiny. Na přelomu května a června jsme pak mohli obdivovat kvetoucí rododendrony v Průhonickém parku.

Na všech víkendových seminářích byl kromě zajímavých přednášek ke zhlédnutí také náš workshop pod taktovkou pana MUDr. Bohuslava Skály, Ph.D., na téma Novinky u FOB v roce 2019 a jiné POCT. Většinu účastníků během seminářů potěšily naše soutěže. V Luhačovicích a Srní se hrálo o analyzátor QuickPLUS a výhodné cenové nabídky POCT přístrojů. A kdo se účastnil workshopů v Lednici, Milovech a Průhonicích, mohl vyhrát knihu B. Seiferta a S. Býmy Všeobecné praktické lékařství.