Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

O firme

Spoločnosť QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o., sa venuje predaju a distribúcii POCT prístrojov, potrieb pre rýchlu diagnostiku i ďalších zdravotníckych pomôcok. POCT analyzátory a zdravotnícke potreby dodávame do ordinácií praktických lekárov, pediatrov, diabetológov, urológov, gynekológov a ďalších špecialistov i do nemocníc a iných zdravotníckych zariadení.

POCT prístroje najvyššej kvality

V ponuke QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o., nájdete iba špičkové POCT prístroje najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Neustále pre vás získavame novinky z celého sveta, ktoré vám uľahčia prácu, rozhodovanie a skvalitnia starostlivosť o vašich pacientov. Dodávame taktiež lancety a potreby pre rýchlu diagnostiku bez použitia prístroja.

Všetko pre rýchlu diagnostiku

QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o., je špecialistom na rýchlu diagnostiku s niekoľkoročnou skúsenosťou. POCT prístroje a ďalšie zdravotnícke potreby dodávame zákazníkom v Českej republike aj na Slovensku. Zabezpečujeme pre vás nielen predaj a distribúciu, ale aj servis a pravidelné externé hodnotenie kvality POCT prístrojov. Naším cieľom je poskytovať kvalitné obchodné a servisné služby v oblasti POCT prístrojov a rýchlej diagnostiky.