Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

O nás

Kdo jsme

Když jsme v roce 2008 zakládali společnost QuickSeal International, přáli jsme si poskytovat do ordinací lékařů kvalitní a spolehlivé diagnostické přístroje, které jim pomohou v jejich každodenní práci a náročném poslání. Dnes jsme hrdí na to, že se nám to daří! V současné době jsme jednou z předních společností na českém trhu, která nabízí POCT přístroje a rychlou diagnostiku. Zajišťujeme také jejich odborný servis a pravidelné externí hodnocení kvality. S našimi diagnostickými přístroji se setkáte například v ordinacích praktických lékařů, pediatrů, diabetologů, gynekologů, ale také v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních.

Naše společnost je registrována u Státního ústavu pro kontrolu léčiv jako distributor zdravotnických prostředků, přístrojů a diagnostik. Plníme požadavky ISO 9001 pro řízení kvality a jsme dlouholetým obchodním partnerem složek stání a veřejné správy, zdravotnických zařízení a lékařských pracovišť.