Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pomáháme

Dobrý andělK základním hodnotám naší firmy patří zajímat se o ostatní. Protože nejsme lhostejní k lidem, kteří potřebují pomoc, podporujeme tyto charitativní organizace:

V roce 2017 jsme se stali Dobrým andělem a od této doby pravidelně pomáháme rodinám s dětmi, které se dostaly, kvůli vážné nemoci do finanční tísně. Nadace DOBRÝ ANDĚL rozděluje finanční příspěvky dárců do posledního haléře a pomáhá tak rodinám překlenout těžké životní období.

UNICEF Česká republikaA dále podporujeme fond UNICEF, který pomáhá v nejchudších zemí světa a snaží se dětem, kteří tam vyrůstají, zajistit příznivé podmínky pro život (zdravotní péči, přístup k nezávadné vodě, výživu, hygienu, prevenci a léčbu AIDS, vzdělávání a ochranu dětí před týráním a vykořisťováním jakéhokoliv druhu).

Linka bezpečíLinka bezpečí, největší a nejdéle fungující celostátní krizová linka pro děti a mladistvé do 26 let v České republice, poskytuje pomoc dětem a dospívajícím v tíživých životních situacích. Telefonní linka 116 111 je dostupná nonstop 24 hodin denně a kromě telefonického kontaktu lze také využít chat či zaslání emailu.
Z celé ČR se na Linku bezpečí mohou obrátit rodiče, prarodiče a další rodinní příslušníci, pedagogové, všichni dospělí, kteří mají starost o děti.

Od roku 2019 QuickSeal tuto organizaci také podporuje.