Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Podporujeme

Dobročinnosť je pre nás samozrejmá

K základným hodnotám našej firmy patrí spolupatričnosť. Pretože nie sme ľahostajní k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc, podporujeme tieto charitatívne organizácie:

  • UNICEF

UNICEF (Detský fond OSN) pracuje vo viac ako 190 krajinách sveta, kde deťom pomáha prežiť a podporuje ich rozvoj od narodenia až do dospelosti. UNICEF deťom zabezpečuje zdravotnú starostlivosť, výživu, pitnú vodu a hygienu, základné vzdelanie pre všetkých chlapcov i dievčatá a ochranu pred násilím, zneužívaním a rizikami choroby AIDS.

UNICEF Česká republika

Najväčšia časť pomoci smeruje do tých častí sveta, kde je situácia detí najťažšia – do najchudobnejších krajín a oblastí postihnutých prírodnou alebo vojnovou katastrofou. Za viac ako polstoročie svojej činnosti pomohol UNICEF zachrániť životy stoviek miliónov detí.

Viac informácií na https://www.unicef.cz.

  • DOBRÝ ANDĚL

DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocou ktorého môžu až desaťtisíce darcov, Dobrých anjelov, výrazne pomôcť tisícom chorých aj relatívne malými pravidelnými mesačnými príspevkami.

Dobrý anděl

ANJELSKÉ HODNOTY

Máme radosť z toho, že umožňujeme ľuďom, aby si navzájom efektívne pomáhali. Dobrí anjeli zažívajú radosť z dávania. Spolupracujeme s lekármi, sestrami a sociálnymi pracovníkmi, firmami a ďalšími organizáciami, s ktorými nás spája potreba pomáhať. Rešpektujeme slabších, chorých a tých, ktorí našu pomoc potrebujú. Rešpektujeme kolegov v ziskovom aj neziskovom sektore. Rešpektujeme Dobrých anjelov a partnerov bez ohľadu na výšku ich príspevku alebo pomoci.

Máme odvahu púšťať sa do ťažkých vecí. Snažíme sa byť odvážni pri komunikácii – argumentovať, odvážnejšie obhajovať naše hodnoty i to, že sme iní.

Zapojte sa aj vy a staňte sa Dobrým anjelom!
https://www.dobryandel.cz.