Táto webová stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

Svetový deň hypertenzie

17. máj

Tento deň bol vyhlásený preto, aby upozornil na vážne zdravotné komplikácie sprevádzajúce hypertenziu a na potrebu kontroly krvného tlaku, napríklad meraním doma, ale aj aby poukázal na riziko infarktu, mozgovej mŕtvice a iných ochorení spôsobených vysokým krvným tlakom, na ich prevenciu, príznaky  a liečbu.

My sme pre Vás pripravili týždeň plný zaujímavých akcií na prístroje TLB – ABI Index a Bravo MINI.

TLB – ABI Index je indikovaný na použitie u pacientov, u ktorých existuje riziko výskytu alebo rozvoja ochorenia periférnych nervov (PAD). Systém TBL-ABI meria krvný tlak pomocou 4 manžiet, ktoré sú umiestnené na pravom a ľavom ramene a na ľavom a pravom členku. K prístroju získate 5 manžiet zdarma = profesionálny tónometer, ktorý je súčasťou balenia!

Bravo MINI využíva špeciálnu technológiu eliminujúcu pohybové artefakty, takže zabezpečí spoľahlivé údaje aj počas pohybu pacienta. Prístroj bol overený podľa ergometrického protokolu normy ISO 81060-2, aby sme si boli istí jeho presnosťou a spoľahlivosťou.

Pri telefonickej objednávke stačí povedať heslo HYPERTENZIA alebo napísať heslo v poznámke u e-shopových objednávok.

Akcia platí od 17. 5. do 20. 5. 2022.


Tým QuickSeal

BRAVO MINI ABI index

X