Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Aktuality

Káva nielen chutila, ale s obrázkom i potešila!

Začiatkom novembra prebehla v Karlových Varoch XXXVII. výročná konferencia SVL ČLS JEP, na ktoré sme sa prezentovali, nielen vnútri vo foaye, ale mohli ste nás tiež nájsť pred hotelom Thermal, kde stál truck Costa Coffee. Costa Coffee má výbornú kávu, ale my sme ju trochu vylepšili potlačou.

Viac ...

Príručka merania tlaku na prístroji TK OSCAR 2

Pripravili sme pre vás príručku pre ľahšie meranie tlaku na prístroji TK OSCAR 2. Túto príručku od MUDr. Bohumila Skálu, Ph.D., si môžete zadarmo stiahnuť na našich webových stránkach.

Viac ...

FOB kvantitatívne – máme pre vás riešenie!

Všetky prístroje, ktoré ponúkame, s ktorými možno merať parameter FOB kvantitatívne, ponúkajú nové jednotky mikrogramov µg/g s meracou hladinou hemoglobínu od 15 µg/g stolice.

Viac ...

Jesenné číslo QuickSeal Times

Teraz vychádza jesenné číslo časopisu Quickseal Times, v ktorom sme sa zamerali na často diskutovanú tému GDPR, na ktorú sme sa pozreli z hľadiska ochrany osobných údajov pacientov v ordinácii lekárov.

Viac ...

10 rokov spolu! Ďakujeme

Naša spoločnosť QUICKSEAL INTERNATIONAL oslavuje v tomto roku desiate výročie pôsobenia na trhu.

Viac ...

Poďakovanie

Radi by sme poďakovali všetkým zákazníkom, ktorí sa zúčastnili výstavy 12. Kongresu primárnej starostlivosti 2018 v TOP hoteli Praha, ktorý sa konal v dňoch 23. – 24. 2. 2018 a navštívili stánok našej spoločnosti.

Viac ...