Táto webová stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

NeoECG T180 - MUDr. Tomáš Doležel

EKG_Dolezel

MUDr. Tomáš Doležel, MBA, Všeobecný praktický lekár

„Prístroj NeoECG T180 tablet používam v ambulancii už dlhší čas a stal sa pre mňa naozaj dôležitým pomocníkom. V každodennej praxi oceňujem najmä jeho spoľahlivosť a rýchlosť. Najčastejšie ho využívam pri predoperačných vyšetreniach, kde potrebujem mať výsledok ihneď a bez zbytočného čakania. Vďaka tabletu s dotykovým displejom je práca s prístrojom veľmi jednoduchá a prehľadná.“
Veľkým plusom je dokovacia stanica so zabudovanou tlačiarňou – okamžite po vyšetrení môžem pacientovi odovzdať vytlačený záznam a zároveň ho uložiť do dokumentácie. To mi výrazne šetrí čas a robí celý proces komfortnejším aj pre pacientov. Prístroj navyše ponúka široký rozsah zvodov (9/12/15/18), takže mám vždy k dispozícii presný záznam podľa potreby.
Vnímam ako veľkú výhodu aj to, že NeoECG T180 využíva modernú umelú inteligenciu na interpretáciu výsledkov. Tá mi v praxi často pomáha potvrdiť nález alebo upozorní na možné odchýlky, ktoré by som inak musel podrobnejšie dohľadávať. To mi prináša väčšiu istotu v diagnostike a možnosť rýchlejšie reagovať na zdravotný stav pacienta.
Pozitívne hodnotím aj jeho prenosnosť a dlhú výdrž batérie. Rýchle nabíjanie základne je praktické a prístroj je tak pripravený na použitie v podstate kedykoľvek. Celkovo ide o moderné, spoľahlivé a praktické riešenie, ktoré využívam denne a môžem ho s čistým svedomím odporučiť aj svojim kolegom.“