Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Naše hodnoty

V spoločnosti QuickSeal International veríme tomu, čo robíme a aké prístroje vám ponúkame. Toto naše odhodlanie sa stalo základom našej filozofie, ktorá si pevne stojí za trojicou firemných hodnôt, vďaka ktorým si môžete byť vždy istí, že pre našich zákazníkov robíme maximum.

 

Spokojný zákazník

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli vždy spokojní.

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli vždy spokojení.Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli vždy spokojní. Po celom svete preto vyberáme tie najlepšie prístroja od renomovaných výrobcov, ktoré skvalitnia starostlivosť o vaše pacientov, uľahčí vám prácu a vašu lekársku prax premení v modernej ordinácii podľa posledných diagnostických trendov. S našimi POCT prístrojmi, lancetami a potrebami pre rýchlu diagnostiku budete mať vždy istotu, že ste sa pri výbere rozhodli správne a pre svojich pacientov ste urobili maximum. Za naše prístroje totiž stopercentne ručíme, a ak budete potrebovať akúkoľvek pomoc, sme tu pre vás, aby sme spoločne všetko vyriešili.

 

Najlepšie technológie

Starostlivo vyberáme prístroje, ktoré vám ponúkneme.

Pečlivě vybíráme přístroje, které vám nabídneme.Starostlivo vyberáme prístroje, ktoré vám ponúkneme. Sledujeme posledné trendy, sme v kontakte s výrobcami po celom svete, máme prehľad o konkurencii a darí sa nám byť vždy krok pred ňou. Pri všetkých našich počtu prístrojov a potrieb pre rýchlu diagnostiku starostlivo kontrolujeme, či prešli náležitým testovaním a sú opatrené požadovanými atesty. A pretože vďaka dlhoročným skúsenostiam sme si naším výberom istí, pripravujeme pre prístroje QuickSeal International porovnávacej štúdie, aby ste sa aj vy mohli presvedčiť o ich kvalitách skôr, než s nimi začnete pracovať vo vašich ordináciách.

 

Spoľahlivý servis

Niekedy si neviete rady a občas sa niečo pokazí ...

Někdy si nevíte rady a občas se něco pokazí…Niekedy si neviete rady a občas sa niečo pokazí ... Na to všetko sme pripravení. Vieme, aký je dôležitý spoľahlivý servis, ktorý je vždy na dosah a dokáže vám pomôcť. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na naše POCT prístroja. Sme tu pre vás každý všedný deň od 8:00 do 16:30. Ak budete zápasiť s nejakými ťažkosťami a budete potrebovať pomoc, dajte nám o tom vedieť, a my sa vám ozveme späť a určite vám pomôžeme.