Táto webová stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

Naše hodnoty

V spoločnosti QuickSeal International veríme tomu, čo robíme a aké prístroje vám ponúkame. Toto naše odhodlanie sa stalo základom našej filozofie, ktorá pevne stojí za trojicou firemných hodnôt, vďaka ktorým si môžete byť vždy istí, že pre svojich zákazníkov robíme maximum.

 

Spokojný zákazník

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli vždy spokojní.

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli vždy spokojení.Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli vždy spokojní. Po celom svete preto vyberáme tie najlepšie prístroja od renomovaných výrobcov, ktoré skvalitnia starostlivosť o vaše pacientov, uľahčí vám prácu a vašu lekársku prax premení v modernej ordinácii podľa posledných diagnostických trendov. S našimi POCT prístrojmi, lancetami a potrebami pre rýchlu diagnostiku budete mať vždy istotu, že ste sa pri výbere rozhodli správne a pre svojich pacientov ste urobili maximum. Za naše prístroje totiž stopercentne ručíme, a ak budete potrebovať akúkoľvek pomoc, sme tu pre vás, aby sme spoločne všetko vyriešili.

 

Najlepšie technológie

Starostlivo vyberáme prístroje, ktoré vám ponúkneme.

Pečlivě vybíráme přístroje, které vám nabídneme.Sledujeme najnovšie trendy, sme v kontakte s výrobcami po celom svete, máme prehľad o konkurencii a darí sa nám byť vždy krok pred ňou. U všetkých našich POCT prístrojov a potrieb pre rýchlu diagnostiku dôkladne kontrolujeme, či prešli príslušným testovaním a majú požadované atesty.  A keďže sme si vďaka dlhoročným skúsenostiam naším výberom istí, pripravujeme pre prístroje QuickSeal International porovnávacie štúdie, aby ste sa aj vy mohli presvedčiť o ich kvalite ešte predtým, ako s nimi začnete pracovať vo svojich ordináciách.

 

Spoľahlivý servis

Niekedy si neviete rady a občas sa niečo pokazí...

Někdy si nevíte rady a občas se něco pokazí…Na to všetko sme pripravení. Vieme, aký dôležitý je spoľahlivý servis, ktorý je vždy na dosah a dokáže vám pomôcť. Na naše POCT prístroje poskytujeme záručný aj pozáruční servis.   Sme tu pre vás každý všedný deň od 8:00 do 16:30. Ak budete zápasiť s nejakými problémami a budete potrebovať pomoc, dajte nám o tom vedieť a my sa vám ozveme späť a isto vám pomôžeme.