Táto webová stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

Pomáháme

Medzi základné hodnoty našej firmy patrí záujem o druhých.  Keďže nie sme ľahostajní k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc, podporujeme tieto charitatívne organizácie:Pomáháme

Na jar 2021 sme v spolupráci s Fórom mobilných hospicov poskytli trom jeho členským organizáciám antigénne testy a respirátory, ktoré boli určené pre pracovníkov domácej paliatívnej starostlivosti, na ktorých sa v ťažkom čase pandémie Covid-19 zabúda.

UNICEFA naďalej podporujeme fond UNICEF, ktorý pomáha v najchudobnejších krajinách sveta a usiluje sa deťom, ktoré tam vyrastajú, zabezpečiť priaznivé podmienky pre život (zdravotnú starostlivosť, prístup k čistej vode, výživu, hygienu, prevenciu a liečbu AIDS, vzdelávanie a ochranu detí pred týraním a vykorisťovaním akéhokoľvek druhu).Linka bezpečia, najväčšia a najdlhšie fungujúca celoštátna krízová linka pre deti a mladistvých do 26 rokov v Českej republike, poskytuje pomoc deťom a dospievajúcim v ťažkých životných situáciách. Telefónna linka 116 111 je dostupná nonstop 24 hodín denne a okrem telefonického kontaktu možno využiť aj chat či zaslanie e-mailu.
Z celej ČR sa na Linku bezpečia môžu obrátiť rodičia, prarodičia a ďalší rodinní príslušníci, pedagógovia, všetci dospelí, ktorí majú obavu o deti.

V roku 2017 sme sa stali Dobrým anjelom a od tejto doby pravidelne pomáhame rodinám s deťmi, ktoré sa dostali, kvôli vážnej chorobe do finančnej tiesne. Nadácia DOBRÝ ANJEL rozdeľuje finančné príspevky darcov do posledného haliera a pomáha tak rodinám preklenúť ťažké životné obdobie.